Szukaj
  • Jakub Mendry

Nowe możliwości - Jakub Mendry

Zaktualizowano: 13 kwi 2020

Upłynął kolejny tydzień izolacji w związku ze stanem epidemii w Naszym kraju. Każdego dnia zmagamy się ze zdalną edukacją Naszych dzieci, zorganizowaniem czasu dla młodszych pociech, ze zdalną pracą i wszystkimi pozostałymi obowiązkami domowymi.


Wszyscy z uwagą śledzimy napływające z kraju wiadomości, statystyki i raporty. Czekamy zaniepokojeni na koniec tej nietypowej sytuacji i wszyscy marzymy o powrocie do "normalności". Chcemy by było jak dawniej - bezpiecznie i spokojnie. To czego z całą pewnością pragniemy teraz najbardziej to: uchronić Naszych najbliższych.


Cały czas staramy się wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Dlatego, wspólnie z nauczycielami i terapeutami podjęliśmy decyzję o przygotowaniu specjalnych publikacji dla Was. Mam nadzieję, że ten blog i te wpisy choć odrobinę pomogą Państwu w codziennym życiu. Chcemy jak najlepiej wykorzystać nasze przygotowanie pedagogiczno-dydaktyczne, zdobytą wiedzę oraz lata doświadczeń w pracy z dziećmi, by ułatwić zrozumienie, często niejasnych sygnałów, jakie wysyłają nam Nasze dzieci. Proszę potraktować nasze wpisy jako jedną z nowych możliwości oraz szansę na zbudowanie trwałej i silnej relacji ze swoim dzieckiem. Będziemy starali się choć w części nadrobić ten trudny czas.


Przedszkole to nasz drugi dom - zarówno dla naszych uczniów jak i naszych nauczycieli, terapeutów i pracowników. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w Ensino, aby nadal móc tworzyć ten nasz drugi dom.


Życzę Wam dużo zdrowia i mnóstwo siły wewnętrznej potrzebnej teraz tak bardzo do przetrwania tego trudnego czasu.


Jakub Mendry - dyrektor przedszkola76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie